Závěs
stříbro, rámeček na křestní medaili tvořený filigránem, osazený skleněnými imitacemi a říčními perličkami, 980/1000, v. 34,30, g, výška 12 cm, konec 18. století, atest puncovního úřadu, lehce poškozeno (Ši)
23.05.2015 - 15:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Závěs
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |